Postaw na oszczędne ogrzewanie

Już ponad tysiąc nowych użytkowników w całej Polsce postawiło na wygodny i ekonomiczny system grzewczy Red Snake, łączący folie grzewcze z fotowoltaiką. Co docenili w nim najbardziej? Wygodę i niskie rachunki.

Folie grzewcze Red Snake to nowoczesne ogrzewanie – niezwykle trwałe i jednocześnie funkcjonalne. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną zapewnia domownikom spore oszczędności. Jak to działa? Wyprodukowaną latem energię magazynuje się w sieci, by ogrzewać nią dom zimą. Cały system projektowany jest zgodnie z charakterystyką energetyczną budynku i potrzebami jego mieszkańców. Dzięki temu, że montaż wykonywany jest przez certyfikowanych instalatorów, mamy gwarancję trwałości produktu przez lata.

Użytkownicy folii Red Snake polecają ją swoim znajomym.

Ogrzewanie foliami grzewczymi Red Snake zyskuje coraz więcej zwolenników, którzy podkreślają, że to ciekawe rozwiązanie, pozwalające oszczędzać pieniądze i czas. Wymagają one mniejszego nakładu finansowego niż pompy ciepła, które należy dodatkowo regularnie serwisować. Montaż instalacji jest szybki i nie wymaga użycia grzejników czy przeznaczenia jednego z pomieszczeń na kotłownię. Dzięki temu można dowolnie zagospodarować przestrzeń w swoich wnętrzach.

Folie grzewcze montowane są w podłodze lub w suficie i generują przyjemne, równomierne ciepło. Zarządzanie całym systemem jest bardzo proste i pozwala na podzielenie domu na strefy grzewcze. Temperaturę każdego pomieszczenia możemy regulować z poziomu termostatu lub za pomocą smartfona czy tabletu nawet będąc poza domem.

Nie bez znaczenia pozostaje także aspekt ekologiczny, który dla wielu jest bardzo istotny podczas podejmowania decyzji o źródle ciepła w domu. Ludzie nie chcą już zatruwać siebie, sąsiadów i środowiska smogiem. Folie grzewcze Red Snake nie emitują żadnych substancji szkodliwych do powietrza. Dodatkowo są one niezwykle trwałe i objęte 25-letnią gwarancją producenta.

 

Jak użytkownicy systemu Red Snake zapominają o rachunkach?

Możliwość połączenia z fotowoltaiką sprawia, że folie grzewcze to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy za ogrzewanie chcą płacić mniej. Produkowana latem nadwyżka prądu ze słońca, zimą wykorzystywana jest do ogrzania domu. Dzięki bilansowaniu energii, rachunki za ogrzewanie mogą wynosić nawet 0zł.

Dedykowany system Red Snake pomagają dobrać wykwalifikowani doradcy, których jest już ponad 200 w całej Polsce.

Znajdź doradcę w swoim regionie

Więcej na stronie: www.redsnake.pl

Zajrzyj także na profil na FB: @Red Snake

 

One thought on “Postaw na oszczędne ogrzewanie

  • 19 marca 2021 at 12:08
    Permalink

    Czy takie technologie można wprowadzić w mieszkaniu czy tylko w domu?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*